Dodaj wpis

<< nowsze 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 starsze >>

2006.01.10, 08:00Autor: Ks.Stanisław Pająk  Skąd: Groń
W nawiązaniu do ostatniego wpisu,chcę przypomnieć o mojej wcześniejszej wypowiedzi w której odnosiłem się do tej sprawy ze strony parafii.Chcę powtórzyć,że nie chcę wchodzić w gestie Smorządowców,którzy w tym temacie mają główną rolę do spełnienia. I dlatego i ja czekam na ich działania i wszystkiego dobrego im życzę.Jeżeli tylko będę mogł w jakikolwiek sposób pomóc na pewno to uczynię. Ks. Stanisław Pająk.
2006.01.09, 14:19Autor: Mieszkaniec Gronia
Witam! chciałbym nawiązać do wypowiedzi "XXX" z 28 grudnia 2005. Zgadzam się z tym w zupełności, a czy w takim wypadku, nie ma możliwości poszerzenia parkingu od mostu w stronę południową (do góry)koło drogi, tak jak to ma miejsce w dolnej części, że samochody parkują nie wzdłuż a poprzek koło drogi. Może to niewiele ale zawsze coś i na pewno taniej niż budowa kolejnego mostu. ??
2005.12.31, 23:16Autor: z Krakowa
Jestem przypadkiem na tej stronie fajne dzieło niech wam Bóg błogosławi w nowym rokuna
2005.12.29, 21:06Autor: zbyszek nowak  Skąd: Zakliczyn
super że macie taka stronę pozdrowienia dla ksiedz wikarego i gosposi przesyła zbyszek z poprzedniej parafi zakliczyn
2005.12.29, 21:01Autor: zbyszek nowak  Skąd: Zakliczyn
błogsławieństwa w nowym roku zyczy zbyyszek
2005.12.28, 13:46Autor: Ks. Stanisław Pająk (www)  Skąd: Groń
Jeżeli chodzi o parking przy kościele jest on konieczny i co do tego nie ma wątpliwości. Niestety nie jest to takie proste. już dawno (ponad dwa lata temu) podjąłem rozmowy, aby parafia nabyła działkę od strony północnej na której zlopkalizowano by parking. Wybudowano by drugi most, na wyjazd, ten stary na wjazd i byłoby może nie cakowite rozwiązanie, ale w dużej mierze. Niestety sprawa upadła gdyż własciciele nie wyrażają chęci sprzedaży działki. Podobna sprawa ma miejsce przy drodze. Są - jak wiem - prowadzone rozmowy przez Urząd Gminy z Bukowiny Tatrzańskiej z właścicielami, gdyż planowany jest i sądzę bardzo konieczny chodnik koło drogi, zapewniający i dzieciom i wszystkim chodzącym bezpieczeństwo. Tego sobie i wszystkim zainteresowanym życzę aby doszli do porozumienia. Dodam, że moje możliwości są ograniczone, czego doświadczyłem wielokrotnie przy różnych sprawach dotyczących Gronia czy Leśnicy. Pozdrawiam. Ks. S.Pająk.
2005.12.28, 12:38Autor: xxx
Witam, chce powiedziec, iz bardzo dobrze ze nasza parafia ma wlasna strone internetowa, za to wielkie dzieki ksiedzu Proboszczowi a takze Administratorowi. Jest jeszcze wiele niedociagniec, ale w mysl przyslowia "trening czyni mistrza", mysle ze bedzie coraz lepiej :D Ja chcialam powiedziec o pewnej sprawie w naszej parafii, ktora mnie niezmiernie irytuje! Chodzi mianowicie o parking przed kosciolem. Jest to bardzo maly parking a parkuje tam nadmierna liczba osob, tak iz znajdujace sie tam drogi dojazdowe zostaja calkowicie zablokowane! Co bedzie jezeli koniczny bedzie przejazd np. dla karetki pogotowia? Chyba przerwac Msze! A co dzieje sie po zakonczeniu Mszy, lepiej nie mowic. Nie dosc ze jest tlok, bo ludzie wychodza z kosciola, to jeszcze trzeba sie przepychac miedzy tymi samochodami, ktore wyjezdzaja z tego parkingu i uwazac, zeby nie zostac potraconym! Teraz w zimie jest jeszcze gorzej gdyz jest bardzo slisko i trzeba byc bardziej ostroznym, szczegolnie dotyczy to starszych osob. Wedlug mnie parking ten powinien byc przeznaczony dla uprzywilejowanych osob, np. niepelnosprawnych. Ksiadz proboszcz powienien zajac sie koniecznie ta sprawa, dawniej nie bylo tego problemu. Mam nadzieje, ze moja wypowiedz nie bedzie zignorowana. Dziekuje i pozdrawiam :D
2005.12.28, 07:30Autor: Ks. Stanisław Pająk (www)  Skąd: Groń
Dziękuję za pozdrowienia i zaproszenie nad morze. Dla nas tu w górach wskazany jest pobyt nad morzem, celem dojodowania gardła. Ale to w letniej porze. Na razie sezon zimowy w górach, więc zapraszam na narty i pozdrawiam. Ks. S. Pająk.
2005.12.28, 00:47Autor: karher (www)  Skąd: Sopot
pozdrawiam mocno jeszcze w poświątecznej atmosferze, życze także wszystkiego co najlepsze w kolejnym roku!!! zapraszam i do mnie! Sopot pozdrawia !!!!!!! góry !
2005.12.20, 21:43Autor: Asia  Skąd: z Gronia
CZeść wszystkim a możę dobry wieczór??? a niech będzie. dawno tu niebyłam bo możę jakiś miesiąc temu ale czas leci do przodu a my wraz z nim. fajnie że mamy stronke parafialną ale trzeba by było ją jakoś bardziej no znaczy to żeby więcej ludzi na nią wchodziło i pozostawiało po sobie znak. :) Chyba musze już iść po mi się :-o chce DOBRANOC MÓWIE CAŁEJ WSI!!!