Dodaj wpis

<< nowsze 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16]

2005.05.25, 14:22Autor: LP (www)  Skąd: Groń
Księże Proboszczu! Zaszło tu pewne (niewielkie zresztą) nieporozumienie, bo ostrzeżenie dotyczyło innej księgi. Tak więc nie ma się czego bać. Mimo wszystko, podpisuję się obiema rękami pod Księdza apelem o dokonywanie wpisów, wszelkie uwagi, razy, propozycje etc. są bardzo mile widziane :). Zresztą nie tylko one, konwencja nie jest sztywna, mogą być nawet poematy o Groniu. I o Leśnicy także :). Pozdrowienia.
2005.05.25, 05:01Autor: J.
Pozdrowienia z Chicago dla wszystkich Parafian! Nietrudno zauważyc wiele pozytywnych zmian!Nietrudno
2005.05.24, 21:51Autor: Ks. Stanisław Pająk (www)  Skąd: Groń
Małe zainteresowanie możliwością wypowiedzi w księdze gości na temat strony parafii Groń i jej oceny powoduje, że administrator księgi gości zagroził jej wykasowaniem. W związku z tym jeszcze raz apeluję o wpisywanie opinii, rad, propozycji, które i dla nas będą ważne i pożadane. A więc internauci - do dzieła!
2005.04.21, 04:52Autor: Joanna Para - Ciesla  Skąd: Lockport, Illinois, USA
Pozdrowienia z Chicago dla wszystkich mieszkańców Gronia i Leśnicy! Serce rośnie obserwując jak wspaniale parafia się rozwija i jak bardzo wypiękniał nasz kościół. Słowa uznania dla wszystkich, którzy przyczyniają się do rozkwitu parafii, a szczególnie dla ks. Stanisława, który tak wspaniale, po gazdowsku opiekuje się kompleksem kościelnym, jak również parafianami po obydwu stronach Atlantyku. Cieszę sie, że istnieje na bieżąco aktualizowana strona internetowa, oprawiona licznymi fotografiami. Dzięki temu, nawet będąc za granica, możemy śledzić wydarzenia i uroczystości w rodzimej parafii, którą ze wzgledów oczywistych darzymy szczególnym sentymentem. Szczęść Boże!
2005.04.19, 15:42Autor: LP (www)  Skąd: Groń
Aż dziw bierze że wcześniej nie wpadłem na ten pomysł. Dziękuję za sugestie i biorę się do roboty.
2005.04.18, 16:36Autor: Asia i Bogusia
Cieszymy się, że mogłyśmy wpisać się do tej księgi i bardzo dziękujemy za zrobienie strony o naszej parafii. Dzięki tej stronie można się bardzo wiele o naszej parafii dowiedzieć, lecz można by napisać jeszcze coś o patronie naszego kościoła. Serdecznie pozdrawiamy!!!
2005.03.23, 19:57Autor: Ks. Stanisław Pająk (www)  Skąd: Groń
Korzystając z możliwości dodania swojej opinii o stronie parafii Groń chcę przede wszystkim podziękować Leszkowi Para za jej zreformowanie i zajęcie się nią od strony technicznej i chcę już dzisiaj podziękować za opiekę i aktualizowanie. Zapraszam do wypowiadania swoich sądów i opinii szczególnie Rodaków z Gronia i Leśnicy oraz Rodaków zza "Wielkiej Wody".
1970.01.01, 01:00Autor: gorylek i barman  Skąd: afryka
:-o wypas stronka tylko więcej zdjęć :z( :) :D 8-) :P :( :-?