Dodaj wpis

<< nowsze 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 starsze >>

2005.08.23, 01:21Autor: Jan Budz  Skąd: Zza Wody
Serdeczne pozdrowienia dla Ks. Proboszcza i wszystkich rodakow z Gronia i Lesnicy. Ciesze sie bardzo, ze Parafia ma takiego "gazde" jak Ks. Stanislaw. Za kazdym razem kiedy bywam w Polsce czy to sluzbowo czy prywatnie, staram sie chociaz na krotko odwiedzic Gron. Jestem pelen podziwu i uznania dla Ks. Proboszcza, ze w ciagu tak krotkiego czasu zrobil tyle w parafi. Kosciol wyglada wspaniale szczgolnie teraz z kapliczkami na zewnatrz. Cmentarz i nowa kaplica to napewno rarytas nie tylko na Podhalu. A do tego jeszcze dodac piekna strone internetowa. Gratulacje i Szczesc Boze w nowych zamierzeniach.
2005.08.22, 17:08Autor: Jacek Mielnik (www)  Skąd: Konin
Dziekuję za wpis na stronie internetowej parafii św. Maksymiliana Marii Kolbego w Koninie. Gratuluję równie pięknej strony. Pozdrawiam - Jacek Mielnik, webmaster strony parafialnej z Konina
2005.08.22, 10:28Autor: ks.Wojtek (www)  Skąd: Straszyn
8-) Serdecznie pozdrawiamy z siostrzanej parafii św. Jacka w Straszynie i zapraszamy do nas (nie tylko wirtualnie)
2005.08.19, 18:10Autor: turysta
Ten kosciol jest naprawde wspanialy. Nowe kapliczki sa cudowne, podziwiam wykonawce, wiele trudu w to wlozyl lecz efekt koncowy jest powalajacy.Naprawde sa piekne. Bylem ostatnio na mszy i wszystko mi sie podobalo az nie moglem oderwac oczu od pieknego oltarza. Jednak wydaje mi sie ze czas zmienic organiste.Wiem ze przepracowal tu wiele lat i podziwiam ale czas ustapic miejsca dla kogos innego.Dziekuje i pozdrawiam serdecznie wszystkich parafian.Mam nadzieje ze jeszcze kiedys wroce w te piekne goralskie strony.
2005.08.17, 23:59Autor: ks. Robert  Skąd: Legnica
świąteczno - odpustowe pozdrowienia od bratniej parafii - Sanktuarium św. Jacka w Legnicy
2005.08.16, 21:08Autor: jacek  Skąd: leśnica
niezła strona :)
2005.07.15, 20:18Autor: LP (www)  Skąd: Groń
Informacja dla osoby chcącej wstąpić da Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa. W każdi pierwszy piątek miesiąca po mszy św. popołudniowej jest spotkanie członków Straży Honorowej na którym oprócz konferencji dotyczącej kultu Serca Jezusowego i spraw organizacyjnych, a więc możliwości przyłączenia się do Straży Honorowej.Serdecznie zapraszam.Ks.S.Pająk.
2005.06.17, 22:10Autor: Asia i Bogusia
Często zaglądamy na tą stronke i bardzo, ale to bardzo spodobała się nam!!! :) GRATULACJE!!!!!!
2005.06.14, 17:00Autor: LP (www)  Skąd: Groń
To może parę linków do stron o Arcybractwie. Przynajmniej na razie: Pierwszy drugi trzeci
2005.06.13, 12:35Autor: Parafianka
Groń idzie z duchem czasu! Z serca dziekuje ks. Proboszczowi za ta stronkę (gratulacje dla Leszka). Możnaby umieścic tutaj jakieś informacje o tym Arcybractwie: czy można jeszcze do niego wstapic i na czym polega, bo na pewno sa tacy, którzy szerzej chcieliby się czegoś dowiedzieć. Szczęść Boże!

Kościół parafialny w Groniu