KRĄG BIBLIJNY

Kto może przyjść?

Każda osoba powyżej 18 roku życia która tego pragnie.

Co robimy?

Przede wszystkim spędzamy owocny czas z Bogiem i ludźmi. Poza tym przychodząc do nas można poczytać i starać sie zrozumieć Słowo Boże, zapytać o nurtujący problem dotyczący w jakiś sposób wiary, posłuchać innych, pomodlić się, uwielbiać Boga, poprosić o modlitwę, pośmiać się, porozmawiać z innymi.

Kiedy?

Spotykamy się regularnie w każdy poniedziałek o godzinie 20,00, warto jednak dowiedzieć się wcześniej czy spotkanie na pewno się odbędzie.

Gdzie?

W salce katechetycznej poniżej szkoły w Leśnicy naprzeciwko przystanku autobusowego. Ze względu na porę spotkań włączone światło na zewnątrz budynku jest drogowskazem i sygnalizuje, że spotkanie ma miejsce

Jak się dowiedzieć więcej?

Wystarczy napisać na adres podany w kontakcie na stronie parafii/ znaleźć osobę która chodzi na spotkania/ podejść w szkole czy w kościele do księdza Jacka, który udzieli wszelkich informacji.

Chciałbyś przyjść ale się boisz?

Nie bój się, bom Ja z tobą, nie lękaj się, bom Ja Bogiem twoim! Wzmocnię cię, a dam ci pomoc, podeprę cię prawicą sprawiedliwości swojej.
Iz41,10

Śmiało więc mówić możemy: Pan jest wspomożycielem moim, nie ulęknę się, bo cóż może mi uczynić człowiek?
Hbr 13,6

Jeśli zaś komuś z was brakuje mądrości, niech prosi o nią Boga, który daje wszystkim chętnie i nie wymawiając; a na pewno ją otrzyma. Niech zaś prosi z wiarą, a nie wątpi o niczym. Kto bowiem żywi wątpliwości, podobny jest do fali morskiej wzbudzonej wiatrem i miotanej to tu, to tam.
Jk 1 5-6

DO POSŁUCHANIA W WOLNEJ CHWILI